день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Давня Індія (Всесвітня історія. Історія України 6 клас. Нова програма)

Автор: Пилипів Оксана Андріївна

Навчальний заклад: Тисівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тема «Давня Індія».

Мета:  дати  уявлення  про  Давню  Індію,  природно-кліматичні  умови і географічне положення, історію утворення найдавніших держав долини річки Інд; розвивати вміння знаходити загальне в історії розвитку Давньої Індії та інших країн, удосконалювати навички роботи з історичною картою і підручником;виховувати пошану до історії і культури інших народів.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу

Обладнання: історична карта «Індія та Китай »,атлас, підручник О.Г.Бандровський, В.С.Власов «Всесвітня історія.Історія України для 6 класу».

Основні терміни та поняття: «Веди», «раджа», «Хараппська цивілізація», «арії», «Ведійська цивілізація».

Основні дати: ІІІ- початок ІІ тис.до н.е. – період Хараппської цивілізації; серидина ІІ тис. до н.е. – заселення Індії племенами аріїв;близько 330 р. до н.е. – завоювання  Західної Індії Александром Македонським.

Конспекти уроків історії на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Давня Індія (Всесвітня історія. Історія України 6 клас. Нова програма) + Сертифікат (Розмір: 697.4 KB, Завантажень: 1025)