день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Літературний квест «На вітрилах пригод» для учнів 6-8 класів

Автор: Мавренкова Юлія Павлівна

Навчальний заклад: Будищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

Літературний квест «На вітрилах пригод» для учнів 6-8 класів

 Позакласний захід із зарубіжної літератури, присвячений 190-річчю від дня народження Жуля Верна для учнів 6-8 класів. Учні в цікавій і захоплюючій формі квестової гри матимуть змогу закріпити і узагальнити набуті знання за прочитаними творами Ж.Верна. Гра сприяє розвитку читацьких компетенцій учнів.

Мета: узагальнити та закріпити набуті знання за прочитаними творами Ж. Верна; розвивати творчі здібності учнів; виховувати любов до художнього слова та літератури; формувати почуття прекрасного засобами зарубіжної літератури; створити радісну атмосферу дійства.

Обладнання: маршрутні листи, ручки, відомості для підрахунку балів, конверти із завданнями для ключових пунктів, картки, записка у пляшці.

Завантажити: Літературний квест «На вітрилах пригод» для учнів 6-8 класів + Сертифікат (Розмір: 338.4 KB, Завантажень: 345)