Конспекти уроків української літератури 8 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Презентація: Короткі відомості про життя і творчість Івана Карпенка – Карого, театр корифеїв. «Сто тисяч» – класичний взірець українського театру корифеїв (8 клас. Українська література)

Автор: Трунденко Інна Петрівна, вчитель української мови та літератури, світової літератури

Навчальний заклад: Подібнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Маньківської районної ради, Черкаської області

Презентація уроку «Короткі відомості про життя і творчість Івана Карпенка – Карого, театр корифеїв. «Сто тисяч» – класичний взірець українського театру корифеїв» з української літератури для 8 класу створена відповідно до діючої програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Українська література. 5-12 класи» та підручника для 8 класу «Українська література» (Автори: Авраменко О.М., Дмитренко Г.К.).

Презентація складається з 26 слайдів, на яких демонструються цікаві матеріали з життєвого і творчого шляху Івана Карпенка – Карого, його зв’язком із театром «корифеїв»; жанрова різноманітність драматичних творів письменника; ідейно-художній зміст трагікомедії «Сто тисяч»; питання з теорії літератури; фотознімки дл п’єси «Сто тисяч».

Матеріали допоможуть учителеві чітко побудувати свій урок та з легкістю підготуватись і провести заняття на належному рівні.

Представлена робота може бути використана під час уроків української літератури у 8 класі.

Усі уроки української літератури на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Презентація: Короткі відомості про життя і творчість Івана Карпенка – Карого, театр корифеїв. (8 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 1.6 MB, Завантажень: 1483)
Back to top button