Позаурочна робота з історії та правознавстваФайли

Усний журнал до 150-річчя з дня народження Андрея Шептицького «Свічка пам’яті»

Автор:  Данілова Олена Дмитрівна

Навчальний заклад:  Новодмитрівський НВК Костянтинівського району Донецької обл.

Усний журнал до 150-річчя з дня народження Андрея Шептицького  «Свічка пам’яті» (7-11 класи)

Мета заходу:

– пізнавальна: поширити інформацію про життєвий шлях митрополита Андрея Шептицького з акцентами на його духовній, політичній, громадській, меценатській, культурній діяльності та її ролі для розбудови української держави; наголосити на благочинності Владики у часи Голодомору і Другої світової війни; підкреслити значимість спадку Шептицького, який має загальноукраїнський характер.

практична: сформувати й розвинути інформаційні, хронологічні, мислиннєві, творчі, мовленнєві, аксіологічні й інтерактивні вміння та навички самоорганізації, критичного мислення, толерантного ставлення до іншої особистості та її думки.

виховна: сприяти формуванню громадянських почуттів, свідомої, соціально активної позиції, патріотизму та розуміння значення кожного окремого вчинку для долі людини й держави, відродження та збереження пам’яті про борців за незалежність України.

Обладнання, наочність: комп’ютер, мультимедійний проектор, плейкаст «Андрій Шептицький», презентація «Дитячі та юнацькі роки майбутнього митрополита», відео фрагменти «Машина часу. Випуск 7. Андрей Шептицький. Фільм 1 ( 2011р.), « Митрополит Шептицький – опікун і меценат», «Музей»- до 150-річчя з дня народження А.Шептицького.

Завантажити: Усний журнал до 150-річчя з дня народження Андрея Шептицького «Свічка пам’яті» + Сертифікат (Розмір: 409.3 KB, Завантажень: 220)