Практична робота № 4. Особливості зовнішньої будови хребетних тварин у зв’язку з пристосуванням до різних умов існування (7 клас. Біологія)

Тема: Практична робота № 4. Особливості зовнішньої будови хребетних тварин у зв’язку з пристосуванням до різних умов існування

Мета: сформувати в учнів практичні вміння встановлювати риси пристосування в зовнішній будові хребетних тварин до різних умов існування; розвивати вміння аналізувати, співпрацювати, узагальнювати; удосконалювати вміння застосовувати теоретичні знання на практиці; виховувати любов до тварин

 Очікувані результати: учні розпізнають хребетних тварин на зображеннях; порівнюють особливості зовнішньої будови представників різних груп хребетних тварин; виявляють риси пристосування хребетних тварин до різних умов існування; роблять висновок, що особливості будови організму тварини — результат пристосування до характерного для них середовища існування.

Обладнання: зошит для практичних робіт, підручник, таблиці, картки – завдання

Тип уроку: урок формування вмінь та навичок.

Хід уроку

І.    Організаційний момент

Привітання учнів, перевірка їх готовності до уроку.

ІІ.  Перевірка домашнього завдання й актуалізація опорних знань учнів

2.1.      «Розумний куб».

Запитання на гранях куба:

  1. Які ознаки пристосування до способу життя мають кроти?
  2. Які ознаки пристосування до способу життя мають бобри?
  3. Які ознаки пристосування до способу життя мають вовки?
  4. Які ознаки пристосування до способу життя мають дельфіни?
  5. Які ознаки пристосування до способу життя мають ка­жани?
  6. Які ознаки пристосування до способу життя мають моржі?
Завантажити: Практична робота № 4. Особливості зовнішньої будови хребетних тварин у зв’язку з пристосуванням до різних умов існування (7 клас. Біологія) (Розмір: 13.8 KB, Завантажень: 274)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Яндекс.Метрика