Навчальна програма з математики 5-9 клас (діюча на 2012-2013 н.р.)

Програма представлена в табличній формі, що містить дві частини: зміст навчання і вимоги до загальноосвітньої підготовки учнів. У змісті навчання вказано той навчальний матеріал, який підлягає вивченню у відповідному класі. Вимоги до загальноосвітньої підготовки учнів орієнтують на результати навчання, які є об’єктом контролю й оцінювання.

Зміст навчання математики структуровано за темами відповідних навчальних курсів з визначенням кількості годин на їх вивчення. Такий розподіл змісту і навчального часу є орієнтовним. Учителю та авторам підручників надається право коригувати його залежно від прийнятої методичної концепції та конкретних навчальних ситуацій. В кінці кожного року навчання передбачено години для узагальнення й систематизації вивченого.

(переглядів: 6888)
Icon of Навчальна  програма з математики 5-9 клас (діюча на 2012-2013 н.р.) Навчальна програма з математики 5-9 клас (діюча на 2012-2013 н.р.)
(Розмір: 41.7 KB, Завантажень: 2237)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

CAPTCHA зображення

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>